Bravilor TH

Urządzenia TH umożliwiają szybkie i łatwe przyrządzanie wybornej kawy przelewowej bezpośrednio do termosu próżniowego lub standardowego. Optymalne utrzymywanie aromatu przez bardzo długi czas. Możliwość serwowania kawy w dowolnym miejscu i czasie.

Łatwe i niezawodne dzięki zastosowaniu wskaźników LED oraz kosza na filtry, wykonanego ze stali nierdzewnej. Również obsługa i konserwacja nie zajmują zbyt wiele czasu. Zestaw nie zawiera termosu.

Dostępna jest także wersja THa z funkcją automatycznego napełniania z sieci wodociągowej.

 

Zalety

  • Wyśmienita, świeżo parzona kawa przelewowa.
  • Nowoczesny wygląd - wysokogatunkowa stal nierdzewna i czarne akcenty.
  • Kawa jest parzona bezpośrednio do termosu.
  • Diody informują, gdy urządzenie jest napełnione wodą.
  • Wskaźniki informują o tym, że kawa jest gotowa oraz gdy urządzenie wymaga odkamieniania.

 

Parametry

Typ

Kawa przefiltrowana

Napoje

Kawa

Wydajność na godzinę

19 litrów

Czas parzenia kawy

7 min

Połączenia wody

Brak – możliwe w modelu THa

Zasilanie

230V~ 50/60Hz 2310W

Wymiary (sxgxw)

235x406x545 mm

Akcesoria

  • Miarka o pojemności 40 gram, do odmierzania kawy.

  • Termos Advanta, o pojemności 2 litry, to bardzo praktyczne rozwiązanie. Kawa może być parzona bezpośrednio do termosu, dzięki czemu możliwe jest zachowanie jej aromatu i utrzymanie temperatury i jakości przez długi czas. Termos posiada wygodny kranik do pobierania napoju. Ma również bardzo czytelny wskaźnik poziomu napoju w termosie, przez co wiadomo, kiedy musimy go uzupełnić. Termos Advanta jest bardzo ergonomiczny, ma wkład i obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej. Obudowa jest dwuścienna dla zapewnienia jak najlepszej izolacji. Termos umożliwia podstawienie filiżanek o wysokości do 10,4 cm.

  • Termos Airpot Furento o pojemności 2,2 litra. Dostępny z wkładem szklanym lub stalowym. Obudowa może być wykonana ze stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego w kolorze czerwonym, niebieskim lub czarnym. Termos posiada unikalny system mieszania napoju, składający się z systemu dwóch rurek, gwarantujący utrzymywanie tej samej temperatury w całym termosie i wydawanie zawsze jak najcieplejszego napoju.

  • Stacja cateringowa Podstawa na termosy i dodatki (kubki, cukier, herbata, łyżeczki itp.), to doskonałe rozwiązanie do cateringu. Umożliwia serwowanie kawy w dowolnym czasie i miejscu. Podstawa jest dopasowana do termosów Airpot Furento, jest wykonana z tworzywa sztucznego najwyższej jakości i jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu.

  • Koszyk do herbaty. Ze stali nierdzewnej. Do zaparzania herbaty.