Bravilor Warnik HW 510

Bogaty asortyment urządzeń Bravilor Bonamat do podgrzewania wody, mleka i czekolady gwarantuje odpowiednie rozwiązanie do każdej lokalizacji. Urządzenia te doskonale nadają się np. do herbaty, zupek i innych gorących napojów. Warniki serii HW mogą szybko podgrzewać duże ilości wody do odpowiedniej temperatury. Urządzenia serii HM to najlepszy wybór do podgrzewania mleka, a HCM do czekolady. Dzięki zastosowaniu systemu Bain-Marie nigdy nie przypalisz mleka ani czekolady. Wszystkie urządzenia cechują się najwyższą jakością wykonania w połączeniu z wygodną obsługą, posiadają niekapiące kraniki i systemy zabezpieczeń.

Urządzenie serii HW dostępne w wersji z podłączeniem do sieci wodociągowej lub ręcznym napełnianiem.

Dostępne są różne modele, w zależności od zapotrzebowania na gorącą wodę i miejsca, w którym mają być używane. Warniki posiadają regulację temperatury, zabezpieczenie przed brakiem wody, wskaźnik poziomu wody i niekapiący kranik. Wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.


HW 510

Warnik dwuścienny z regulowaną temperaturą, zabezpieczeniem przed brakiem cieczy, wskaźnikiem poziomu wody i niekapiącym kranikiem. Napełniany ręcznie wodą. Wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Produkowany w Holandii.

 

Zalety

  • Szybko podgrzewa duże ilości wody do odpowiedniej temperatury

  • Dzięki ręcznemu napełnianiu wodą, warnik może być używany w dowolnym miejscu

  • Sterowany termostat do ustawiania żądanej temperatury

  • Lampka informuje, że woda osiągnęła odpowiednią temperaturę

  • Ilość wody jest widoczna przez wskaźnik poziomu.

 

Parametry

Typ

Gorąca woda

Napoje

Gorąca woda

Zapasy buforowe

8 litrów

Wydajność na godzinę

30 litrów

Połączenia wody

brak / dostępne w wersji HW+ 510

Zasilanie

230V~ 50/60Hz 2850W

Wymiary średnica x wysokość

282x502 mm