Heyday Cafe Partner istnieje na rynku polskim od 2007 roku. Nasz zespół tworzą pasjonaci kawy, profesjonalni bariści i znawcy rynku kawy. To właśnie kawa stanowi nasz początek i cel działania.

W Polsce jesteśmy przedstawicielem uznanej i szanowanej w Hiszpanii palarni kawy Cafes Guilis (zał.: 1928 r.). Jest to wciąż palarnia rodzinna, zarządzana obecnie przez 4 pokolenie. Cafes Guilis to największa palarnia i dostawca kawy w HoReCa w Madrycie. Cafes Guilis od początku jest bardzo blisko swoich odbiorców – słucha ale i proponuje różne innowacyjne rozwiązania.

W ofercie jest pełna gama kaw: kawy ziarniste, kawy ziarniste w puszkach 2kg i 3kg, kawy mielone, kapsułki, czekolada, herbata itd, Tworzy również specjalne mieszanki dla wybranych klientów. Jest to niezwykle dynamiczna Firma, której celem jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i serwisu swoim klientom, W tym celu Firma inwestuje w rozwój, badania i promocję.

Cafes Guilis jest również bardzo blisko plantacji z jakich pozyskuje kawę (bezpośrednio z konkretnych plantacji czy grup plantatorów pozyskuje większość zielonego ziarna. Posiada również własne plantacje w Ameryce Południowej: Brazylia, Kolumbia). Daje to pełną kontrolę nad jakością kawy, jej unikalnością, stabilnością cen i pewną niezależnością.

Heyday Cafe Partner służy pełnym doradztwem, zarówno w zakresie kawy jak i sprzętu (młynki, ekspresy do kawy). Pracujemy na wysokiej jakości, profesjonalnych urządzeniach: Wega (Włochy) - ekspresy do kawy oraz Compak (Hiszpania)  - młynki do kawy. Dodatkowo oferujemy automatyczne ekspresy m.in Saeco. Pomagamy również swoim klientom w zakupie i finansowaniu sprzętu do kawy.

 

Zapraszamy do współpracy